+905431090901

Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır ?

Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır ?

Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır ?

Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır ?, Günlük yaşantımızda evlerimizin vazgeçilmez mobilyalarından olan koltuk takımları sürekli olarak dış etmenlerden etkilenebilecek ortamlarda olduğu için kullanımların ardından deformeler gösterebiliyor. Yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanılan veya atmaya kıyamamalardan ötürü sorunları göz ardı edilerek kullanılmaya devam edilen koltukları atmadan da değiştirmek mümkün!

Artık koltuklarınızı direkt olarak yenilemenize gerek kalmıyor. Koltuk döşeme avantajlarını kullanarak eski koltuğunuzu adeta yeniymişçesine kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Direkt bir değişime gitmek son derece maliyeti yüksek olan bir seçenek olacaktır. Kazanç elde etmenin zor olduğu bu dönemde kaliteli hizmetler karşılığında uygun fiyatlı ürünler evlere yerleştirilmek isteniyor. Birçok insan spotçulardan almış oldukları koltukları evlerine yerleştirerek maliyeti en aza indirgiyor.

Koltuklarınızın iskelet kısmı aslında koltuğunuzun ömrünü belirleyen en büyük ayrıntıdır. İskeletin kötü olması durumunda kısa süre içerisinde konforu yetersiz olan ve büyük ölçüde rahatsız eden bir koltukla karşı karşıya kalacaksınız. Kaliteli ahşap malzemelerden oluşan iskeletlerde ise herhangi bir olumsuz durum görülmeyecek, uzun süreli kullanımlarla buluşulacaktır. İskeletinizin kötü bir durumda olması bir değişime gitmenizi düşündürmesin. Boz Home koltuk döşeme hizmeti kapsamında iskeletlerde meydana gelmiş olan problemleri de gideriyor. Bu sayede içte sağlamlık gerçekleştirilerek dış yüzeyde kaplama işlemlerine daha profesyonel bir şekilde geçilmiş olunuyor.

Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri Nasıl Yapılır?

Bizler için müşterilerimiz son derece büyük önem taşıyor. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizi kalite ile buluşturmak en büyük hedeflerimizin başında geliyor. Bu yüzden bir başarıdan bir diğer başarıya daha profesyonel ve tecrübe dolu bir şekilde koşabiliyoruz. Koltuk döşeme hizmetini almak istediğiniz koltuklarınıza bakıyoruz ve modeline göre detayları inceliyoruz. Harcanılacak olan kumaş metrajını belirliyoruz. İşçilik hesaplamalarını en kusursuz şekilde yapıyoruz ve ortalama fiyat bilgisini sizlerle paylaşıyoruz. Fiyat konusunda anlaşmanın sağlanması halinde evlerinize geliyoruz ve detaylı incelemeleri canlı bir şekilde yapıyoruz.

Döşeme ve kaplama noktasında kullanılacak olan kumaşların maliyetleri farklılık gösteriyor. Kumaş seçiminin ardından koltuklarınızda yer alan süngerlerin ömrüne bakılıyor. Kullanılmaz hale gelmişse süngerler de değiştiriliyor. Bu noktalar ele alınarak netleştiriliyor ve koltuklarınız evinizden alınıyor. Seçtiğiniz kumaş kodu ve model değişikliği konusunda diledikleriniz sipariş formunda yer aldığı için herhangi bir problem veya eksiklik olmadan aşamalar atölyelerimizde doğu bir şekilde gerçekleştiriliyor. Sipariş formunun bir kopyasını da müşterilerimize vererek her hangi bir güven sorununun yaşanmasının önüne geçmekteyiz.

İşlem esnasında kullanılacak kumaş, sünger ve işçilikler tamamen garanti altındadır. Teminatı ise doldurmuş olunan formu kapsamaktadır.

Koltuk Döşeme ve Yüz Değişimi

Koltuklarınız evinizden alınarak servis araçlarına yükleniyor. Atölyeye getirilen koltukların kumaşları tek tek sökülüyor. Sökülmüş olan kumaşların kalıpları çıkarılıyor. Sonrasında kaplanması istenilen kumaşların kalıpları oluşturuluyor.

Koltuklar belirlenmiş olan kumaşlarla kaplanmadan evvel iskelette mevcut olan kırık, çürük gibi onarım gerektiren durumlar onarılıyor. Eğer koltuk iskeletlerinde onarımı gerektiren problemler varsa bu durum müşterilere yansıtılmadan profesyonel bir şekilde atölyelerimizde gideriliyor. Herhangi bir ekstra ücretse söz konusu olmayacaktır.

Koltuk iskeleti sağlam bir hale getirildikten sonra koltukların süngerler kontrol ediliyor. Eğer süngerlerde değişim gerekiyorsa ekstra ücret dahilinde değiştirme işlemleri yapılıyor. Bunun dışında alternatif olarak beyazlama olarak adlandırılan sünger beslemesi de yapılabiliyor. Süngerde gerek görülen işlemler tamamlandıktan sonra kalıp hale getirilmiş kumaşlar giydiriliyor. Döşeme işlemi böylelikle gerçekleşiyor. Kumaş değişiminin ardından koltukların alt astarları çıkarılıyor. Ayakları iyi bir şekilde yerine monte ediliyor. Atölyede bitmiş halde bulunan koltuklar kalite kontrolden geçiyor. Sonrasında teslimata hazır hale getiriliyor. Daha sonrasında müşterilerimizden randevu talebinde bulunuyoruz ve koltukları böylelikle en kısa süre içerisinde en kaliteli şekilde teslim ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button