05076266161

Pendik Koltuk Döşeme

Pendik Koltuk Döşeme

Pendik Koltuk Döşeme

Pendik Koltuk Döşeme, Boz Home aracılığı ile her türlü hizmeti müşterilerine sunan bir koltuk döşeme firmasıdır. Köşe koltuk kaplama, koltuk kaplama gibi birçok hizmeti bünyesinde barındırarak en iyi şekilde hizmet sunmanın kapılarını aralıyor.

Pendik Koltuk Döşeme, hem koltuk döşeme, koltuk imalatı ve tamiri hizmetlerinde dikkatli bir şekilde atölyelerimizde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Boz Home’ da çalışma gösteren ekip arkadaşlarımızın alanında uzmanlaşmış bir halde bulunması daha sağlıklı ve estetik sonuçların elde edilmesine yardımcı oluyor. Koltuk döşeme sektöründe belli bir konuma gelmiş olan kumaş firmaları, sünger firmalarıyla anlaşma sağlıyoruz. İş ortaklığımızda kaliteyi merkezi noktamıza alarak hareket ediyoruz. Kalite bizler için geri planda tutulmaması gereken noktadır. Kaliteli mobilyaların müşterilerimizin doğru bir hizmetle buluşmasına zemin hazırladığını bilmekteyiz.

Köşe koltuk kaplama

Pendik Koltuk Döşeme her türlü koltuk takımı yüz değiştirme, köşe koltuk kaplama hizmetlerini doğru, etkili ve özgün bir şekilde sunmaktadır.

Boz Home web sitesi üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Değişimini gerçekleştirmemizi istediğiniz mobilyaların fotoğraflarını paylaşmanız bizim için yeterli olacaktır. Göndermiş olduğunuz mobilyaların fotoğraflarını en ince ayrıntısına kadar incelemekteyiz. Nasıl bir işlem önceliği olacağına ve nasıl bir fiyatlandırma yapılacağına karar vererek sizlere fiyatı sunuyoruz. Anlaşmanın sağlanması halinde atölyelerimizde hizmetlerimizi vermeye başlıyoruz.

Köşe koltuklar son zamanlarda pratiklik açısından da insanların tercih ettiği  bir mobilya türüdür. İşlem olarak ise titiz ve dikkat gerektiriyor. Bu hizmeti almadan önce koltuk döşeme firması seçiminde dikkatli davranmanız etkili bir hizmet almanıza yardımcı olacaktır. Tecrübenin ve profesyonelliğin önemini vurgulayan Boz Home, bu zamana dek elde etmiş olduğu başarıların farkında olan bir firmadır. Bu başarıları yeni hizmetlerimize yansıtmanın avantajlarını kullanıyoruz. Her zaman bir diğer başarılı hizmetin üzerine bir başarı daha ekleyerek kaliteli hizmetler sunuyoruz. Devamlı müşterilerimiz sayesinde koltuk döşeme sektöründe adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Yalnızca Pendik Koltuk Döşeme değil, İstanbul kapsamında bulunan ilçe hizmetlerimizin tamamında bahsetmiş olduğumuz detayları odağımızdan ayırmıyoruz. Bizler gibi kaliteye ve tecrübeye önem veren firmalarla anlaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara