+905431090901

Şile Koltuk Döşeme

Şile Koltuk Döşeme

Şile Koltuk Döşeme

Şile Koltuk Döşeme, Şile ülkemizin en güzide kentlerinden bir tanesi olup turistik açından da öne çıkan yöreler arasında özel bir yere sahiptir. Bölgede irili ufaklı çok da sayıda işletme vardır. Buna istinaden de gerek yaşayan insanlar noktasında, gerek bölgede olan turistik işletmeler için dönem dönem hem şile koltuk döşeme hem de bir tür koltuk olan kanepe döşeme, koltuk yüzleme, koltuk kılıfı değiştirme gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Böylesi bir durumda da firmamız alanında uzman ve yetkin bir kuruluş olarak hem kanepe kaplama noktasında hem de elbette koltuk kaplama döşeme noktasında en kusursuz biçimde hizmet verir. Her iki alanda da firmamızda uzman olan personeller mevcuttur.

Şile Koltuk Döşeme ve Kaplama

Genel olarak bakıldığında hemen şunu ifade etmek gerekir ki koltuk döşeme işi başlı başına özel uzmanlık isteyen bir iştir. İş  koltuk tamir  döşemeye geldiğinde de tasarım olarak tam olarak aynı yapıda olmadıkları için burada da özel bir uzmanlık alanı vardır. Bu alanda çalışan kişilerin konuya tam olarak hakim olması ve ona uygun hizmet vermesi gerekir. Nitekim firmamıza ama sizin getirdiğiniz ama bizim gelerek sizden aldığım koltuk ya da kanepeler bu alanda uzman arkadaşımıza verilir. Bu alanda çalışan arkadaşımız eğer kanepe döşeme yapacak ise kanepenin yapısını inceler. Nelerin değişeceğini ne tür malzemelerin kullanılacağını, kanepenin kumaşına karar verir ve sonrasında müşteri onayı alındıktan sonra işlem güvenle ve standartlara uygun olarak gerçekleşir. Benzer bir durum aynı şekilde şile koltuk tamir işleminde de yapılır. Koltuk döşemenin tüm inceliklerini bilen personellerimiz size eskisinden çok daha güzel koltuklar sunar.

Şile Koltuk Tamir Fiyatları

Fiyatlar açısından bakıldığında koltuk döşeme fiyatlar toplamda kaç koltuk için işlem yapılacağına, kullanılacak malzeme ve miktarına göre değişim gösterir. çekyat döşeme, çekyat tamiri, çekyat döşemeci yaptırılacağı zaman kullanılacak olan kumaş ve diğer ekipmanlar fiyatlarımızı belirleyen kriterlerdir. Her iki uygulama da standart bir işçilik ücreti vardır. Bu ücret yapılan hizmete göre değişmez. Ödeme noktasında ise müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşamadan ödeme yapması için her türlü kolaylık sağlanır.

Sandalye Döşeme ve Tamir

Sandalye Döşeme ve Tamir, Tüm insanların gündelik yaşamda en sıklıkla kullandığı en genel ürünlerin başında sandalyeler geliyor. Bugün ofislerde, evlerde, açık alanlarda diğer mobilya grupları olmasa bile sandalyeler bulunuyor. Olmazsa olmaz olan majör ürünler arasında ilk sırada geliyor. Çok da değişik modelleri oluyor. Keza plastik, metal, ahşap gibi çok da değişik malzemelerden yapılıyorlar. Böylesine insan hayatında önem taşıyan şile sandalye döşeme, şile sandalye tamir,  şile sandalye sünger değişimi, şile sandalye kumaş kaplama gibi konularda siz değerli müşterilerimize firmamız hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin tamamı işçilik ve malzeme garantisi ile güvence altındadır.

Ofis Koltuk Döşeme ve Tamir

Ofis Koltuk Döşeme ve Tamiri, Her iş kendi alanında uzmanlık bilgi, eğitim ve deneyim gerektiriyor. Her işin içinde kendince zanaat olarak olarak kabul edilebilecek olan argümanlar var. Bunlara verilebilecek en güzel örneklerin başında da özellikle iş yaşamı için hayati bir önemi olan ofis büro koltuk döşeme uygulamaları geliyor. Gerek şile ofis koltuk döşeme, şile ofis koltuk kaplama, şile ofis koltuk ayak değişimi, şile ofis koltuk amortisör değişimi, şile ofis koltuk tekerlek değişimi, şile ofis koltuk kumaş kaplama, şile ofis koltuk deri değişimi  gerek ise şile ofis koltuk tamir işleri başlı başına bir zanaat tir ve kendi içinde çok ciddi ustalık ister. Yapılan tamir veya döşeme işlemleri firmamız tarafından garantilidir, ve firmamız bu alanda en iyi, en titiz işçiliğini yapmaya özen gösterir. Tamire gelen ofis, büro koltuklarınız eskisinden çok daha sağlam ve yeni imiş gibi görünür. Tamir edildiği hiçbir şekilde anlaşılmaz, size de uzun yıllar keyifle kullanmak kalır.

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir, Koltuk noktasında insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkıyor. Onlardan bir tanesi de tam anlamı ile zamansız bir ürün olan berjerler. Kullandıkları alanlara özel bir ambiyans katarken modası da asla geçmiyor. Böylesine özel olan berjer tamiri hizmeti alımı da kimi zaman çok gerekli olabiliyor. Firmamız da bu alanda son derece özel bir hizmet veriyor. Şile berjer döşeme, şile berjer tamiri, şile berjer kumaş değişimi, şile berjer sünger değişimi, berjer şile yüz değişimi ve şile berjer kaplama gibi hizmetlerde firmamızı rahatlık ile tercih edebilirsiniz, Sizin memnuniyetiniz bizim geleceğimizi inşa eder.

  Cafe Koltuk Döşeme ve Tamir

Cafe Koltuk Döşeme ve TamirSerbest piyasa ekonomisi koşulları altında günümüz koşullarında firmaların ayakta kalması ve birbiri ile rekabet edebilmeleri için hem değişime ayak uydurabilmeleri hem de kendilerini sürekli olarak yenilemeleri gerekiyor. Genel itibarı ile bakıldığında tüm cafe tarzı yerlerde konseptine uygun olarak farklı model ve malzemelerden yapılan koltuklar kullanılıyor. İşte kimi zaman da cafe koltuk tamir konusu gündeme gelebiliyor. Firmamız şile cafe koltuk tamiri, şile cafe koltuk döşeme, şile cafe koltuk kaplama, şile cafe koltuk kumaş değişimi ve şile cafe koltuk sünger değişimi gibi konularda İstanbul un her yerine koşulsuz hizmet vermektedir.

Yatak Baza Döşeme ve Tamir

Yatak Baza Döşeme ve Tamir, Boz Home olarak uzun zamandan bu yana baza döşeme ve tamir sektöründe bulunmaktayız. Bu vakte kadar pek çok başarılı hizmetin altına imzamızı atarak yeni ve farklı tecrübeler elde ettik. Koltuk döşeme ve tamir işlemleriniz yanı sıra atölyelerimizde şile yatak baza tamir, şile baza döşeme, şile baza tamiri, şile baza başlık döşeme, şile baza başlık kumaş kaplama, şile başlık döşeme, şile başlık kaplama, şile başlık yüz değişimi gibi konularda hizmet vermekteyiz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için atölyelerimizde titiz ve dikkat halinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin yatak baza tamir, döşeme işlemlerinde yanında olmaya devam ediyoruz.

Sıfır Ölçülü Koltuk Üretimi

Sıfır Ölçülü Koltuk ÜretimiBazı gerekli olan sebeplerden ötürü uzun süredir yaşanılan evlerden ya da mahallelerden taşınmak gerekebiliyor. Taşınma noktasında ev sahiplerinin endişeleri mevcut oluyor. Taşıma gerçekleştirilirken koltuklar ya da eşyalar deforme olabiliyor. Bu olası bir durum olarak düşünülüyor. Bunun yanında koltuk takımları bazen yeni evlerle uyum sağlayamayabiliyor ya da salona sığmayabiliyor. Boz Home İstanbul olarak siz değerli müşterilerimize şile özel ölçülü koltuk üretimi, şile ölçülü köşe koltuk üretimi gibi konularda hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Mustafa Toner dedi ki:

    Şile Ulupelit mevkiinde 2 adet kanape kilifi yapimi icin benimle irtibata geçer misiniz lütfen

    1. abdullah_boz61 dedi ki:

      merhabalar mustafa bey 0507 626 61 61 numaralı iletişim numaramız ile iletişime geçebilirsiniz. koltuklarınıza fiyat bilgisi için ilgili numaraya whatsaptan koltuklarınızın resmini paylaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. teşekkürler.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button