05076266161

Ümraniye Koltuk Döşeme

Ümraniye Koltuk Döşeme

Ümraniye Koltuk Döşeme

Ümraniye Koltuk Döşeme, Ümraniye İstanbul’un  Avrupa yakasında en hızla gelişen yerel değerlerini de koruyan kentlerinden bir tanesidir. Bunun yanı sıra sürekli olarak da göç alan bir yerlelim birimidir. Buna istinaden de bölgenin yapısı gereği hem evler için hem de işyerlerinden firmamıza koltuk döşeme hizmeti gelmektedir. Ayrıca benzer biçimde özellikle küçük butik işletmelerden de firmamıza gelen bir diğer önemli talep tabure kaplama işidir.

Firmamız da hem koltuk döşeme alanında hem de firma türü ve konumu fark etmeksizin tabure kaplama noktasında gerekli olan tüm hizmeti kesintisiz olarak mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile verir.  Ümraniye’nin birçok önemli işletmesi bizimle çalışmaktadır.

Tabure Kaplama Tam Olarak Nedir?

Tam da bu konuda siz değerli müşterilerimize yapmakta olduğumuz sürekli olarak olumlu yorumlar aldığımız tabure kaplama konusunda bilgi vermek gerekir ise bu iş de tıpkı  koltuk döşeme gibi özel bir uzmanlık isteyen bir iştir. Her iki alanda da firmamız ile daha önce çalışanların da çok iyi bildiği üzere alanında uzman ve deneyimli personellerimiz çalışır.

Şimdi tekrar başa dönerek tabure kaplama hakkında bilgi vermek gerekir ise burada iki farklı türden işlem vardır. İlki eğer tabure boş ise ona göre, yok eğer taburenin üzerinde herhangi bir kumaş varsa ona göre işlem yapılır.. Eğer herhangi bir kaplama varsa tabureye hiçbir zarar vermeden üzerinde olan kaplama çıkarılır. Müşterinin onay verdiği renk, kumaş ve desendeki tabureye uygun kaliteli özel kumaş ile kaplama gerçekleştirilir. Tabureler küçük ama ince işçilik isteyen ürünlerdir ki firmamız da bu alanda en ufak bir hata olmadan çalışır. Benzer bir durum koltuk döşeme için de geçerlidir.

Tabure Kaplama Fiyatları Hakkında

Firmamızın fiyat politikasına bakıldığında tabure kaplama hizmetinde fiyatlarımızı belirleyen temel kriterler vardır. Bunların en başında toplam kullanılan malzemeler geliyor. Bunun yanında koltuk döşeme işinde de değişmeyen standart bir işçilik ücreti vardır.

Ödeme noktasında ise nakit, kredi kartı ile ödeme, hesaba havale gibi müşteriye en uygun olanaklar sunularak ödeme noktasında her türlü kolaylaştırıcılık yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara