05076266161

Yatak Baza Döşeme ve Tamir

Yatak Baza Döşeme ve Tamir

Yatak Baza Döşeme ve Tamir

Yatak Baza Döşeme ve Tamir, Boz Home olarak uzun zamandan bu yana baza döşeme ve tamir sektöründe bulunmaktayız. Bu vakte kadar pek çok başarılı hizmetin altına imzamızı atarak yeni ve farklı tecrübeler elde ettik. Elde etmiş olduğumuz bu tecrübeleri her zaman yeni işlerimize de yansıtmaya önem verdik. Yatak Baza Döşeme ve Tamir hizmetlerimizin ardından herhangi bir sorunla karşılaşmamak için atölyelerimizde titiz ve dikkat halinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin yatak baza tamir, döşeme işlemlerinde yanında olmaya devam ediyoruz. Atölyelerimizde kullanmakta olduğumuz bütün ürünlerin ve malzemelerin birinci sınıf kalitede olmasına dikkat ediyoruz. Ortaya koyacağımız ürünün ve müşterilerimize sunacağımız hizmetin en iyi ve en kusursuz şekilde olmasını temenni ediyoruz.

Yatak Baza Döşeme ve Tamir, için kullanılacak kumaşların mümkün olduğunca üst düzey kalitede olmasına dikkat ediyoruz. Kumaşların dokumaya uygun bir halde olması başarılı hizmetin anahtarı olmaya devam ediyor. Senelerce kullanımlara zemin hazırlayan kumaş türleri dokuma kumaşlar olduğu için dokuma kumaşların çeşitli alternatiflerinden faydalanıyoruz. Kumaşlar atölyemizde uygulama istediğiniz baza  modeline uygun olacak şekilde hazırlanıyor. Kumaşın desenleri göz önünde bulunduruluyor ve hoş görünecek şekilde kesim işlemleri yapılıyor. Başarılı kesimlerin ardından dikişin gerekli olduğu kısımlar makinelerde dikiliyor. Sonrasında ise kaplama işlemine geçiliyor. Atölyelerimizde ustalarımız en iyi olacak şekilde çalışmalarını sürdürüyor ve müşterilerimizin isteklerini eksiksiz bir şekilde ürüne yansıtıyor.

Baza Döşeme ve Tamir Nasıl Yapılır?

Üretim aşamaları bu denli ince ayrıntılar gerektiren mesleğin mutlaka alanında uzmanlaşmış olan bireyler tarafından uygulaması gerekiyor. Yıllardan edinen tecrübelerin ve profesyonelliğin önemi azımsanmayacak düzeyde oluyor. Baza Döşeme, Baza Tamir gibi işlemler alanında uzmanlaşmış olan bireyler tarafından sunulduğu taktirde başarıyla buluşuluyor. Eskiyen yatak ve bazalarınızın  yenilenmesi için firma seçiminizi en iyi şekilde yapmanız gerekiyor. Zahmet ve ustalık isteyen işlemlerin en iyi hali Boz Home’ da sizleri bekliyor! İstanbul geneli ücretsiz servis ağımız ile siz zahmet etmeyin, biz evinizden alıp evinize teslim edelim. Kullanmış olduğumuz tüm malzeme ve kumaşlarımız siz değerli müşterilerimizi güvence altına almak adına 2 yıl garantilidir. Teminat olarak ise doldurmuş olduğumuz sıpariş formumuz garanti belgemiz yerine geçmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara